Kdo měl možnost vyzkoušet a zažít komfort a dobrý pocit, který přináší anionová hygienická vložka od firmy aunity, už se toho nechce vzdát.

Co dělá aunity hygienickou vložkou tak kouzelnou?

V první řadě pro ty, pro které je pojem anionová vložka zatím neznámou, prozradíme, že je to vložka, která uvolňuje aniony kyslíku. Ve vložce je ve formě nanočástic turmalín, drahokam s velmi zajímavými schopnostmi. Díky jeho přítomnosti se z vložky uvolňují aniony kyslíku. Navíc má aunity ANION hygienická vložka do první vrstvy nano stříbro, kterého protizápalové účinky jsou dnes již všeobecně známé.

Je vyrobena z bio-materiálu, její povrch nedráždí, protože není bělený chlórem (chlórovým vápnem). Naopak, kde je dostatek anionů, prostředí je přirozeně čisté. Vložka „dýchá“, protože neobsahuje polyetylénové fólie.

Absorpční schopnost je nadprůměrná. Ale podívejme se hlavně na to, jak nám aniony mohou být užitečné a proč nás alespoň jedna intimka denně, zvláště v období těhotenství, umí ochránit.

Prevence je nejlepší cestou

Dnes často se vyskytující diskomfort a nerovnováhy v uro-genitální oblasti umí řádně znepříjemnit život. Zažila to téměř každá žena alespoň jednou v životě a změna hormonální úrovně v průběhu gravidity tomuto faktu ještě nahrává.

Právě anionová vložka je známá tím, že dokáže být velkou pomocnicí při vysvobození z kolotoče mykóz. Aniony kyslíku, které se z ní uvolňují a dostanou se do těla, příznivě ovlivní acidobazickou rovnováhu, hormonální rovnováhu, jsou palivem pro červené krvinky, urychlují hojení a mají protizápalový účinek.

Používání intimních anionových vložek zabezpečí rovnováhu v mikroflóře v porodních cestách. Je to preventivní opatření před tím, aby přemnožená Candida (která je původcem kandidózy) neohrozila děťátko přicházející na svět. Fakt, že aniony mají protizápalový účinek a urychlují hojení, můžeme využít hned dvěma způsoby. Pokud je při porodu nutný nástřih hráze, šití po něm se o mnoho rychleji zahojí, pokud žena po porodu použije anionovou vložku (v tomto případě noční), která zároveň dohlédne na to, aby se nerozvinul zápal v okolí šití.

I přikládání anionových vložek na bradavky, hlavně v prvních fázích kojení, kdy jsou bradavky náchylné na vytváření ragád (trhlinek), je dobrým tipem, protože trhlinky se vlivem anionů rychleji hojí a uchová se protizápalové prostředí, co je opět prevencí před mastitidou.

Zároveň jsou aniony palivem pro červené krvinky, celkově podpoří metabolismus, a tedy se cítíme o mnoho lépe, máme víc energie a vyrovnanější psychiku.

Intimka je velkým pomocníkem i u miminek s plenkovými dermatitidami. Stačí vložit do plenky jednu slipovou vložku na zmírnění zápalu, čím se miminku uleví.

Aunity ANION splňuje všechny předpoklady, aby byla pomocnicí s tak širokou paletou využití, protože je vyrobená z bio – materiálu, je bez jakékoliv přidané parfemace, což je nesmírně důležitý faktor. Používání parfemovaných hygienických potřeb, ať už vložek, vlhčených ubrousků nebo toaletního papíru bývá často zdrojem dermatitid, podráždění a diskomfortu.

Aunity ANION uvolní 5800 – 6500 anionů/ cm3 a nová unikátní řada Aunity ANION LUXURY až 9500 – 10000 anionů/ cm3, uvolňování anionů trvá 20 hodin z jednoho kusu vložky.

Pokud se u výběru anionové vložky chcete správně orientovat, tak na produkty tohoto německého producenta se můžeme stoprocentně spolehnout. Jejich kvalitu potvrzuje několik certifikátů kvality konkr. ISO, HALAL, FDA a dokonce i SGS (vedoucí společnost v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikace ve světě).

Množství hormonálních změn, které se odehrávají v průběhu gravidity, ovlivňuje i dutinu ústní a dásně. Náležitou pozornost je potřeba věnovat péči o tyto partie. Na tohle společnost aunity pamatuje dalším zajímavým produktem – anionovou zubní pastou AniodentMineral, která taktéž uvolňuje aniony. Chrup je chráněný před vytvářením plaku, aniony stabilizují optimální pH v ústní dutině a tím, že mají protizánětlivý účinek, eliminuje se případné krvácení dásní.

A co vnitrobuněčná výživa těhulky? I na to má aunity recepturu? – Ano, Maternity+Complex.

Tento komplexní doplněk výživy pro ženy, které plánují těhotenství, jsou těhotné, případně už kojí své děťátko, v sobě ukrývá komplex bio – aktivních minerálů, vitaminů včetně kyseliny listové a probiotických kultur potřebných pro organismus v tomto období.

Pro zdravý neurologický vývoj miminka, vývoj jeho zraku a nervového systému je potřebná určitá hladina EPA a DHA, teda esenciálních omega 3 – nenasycených mastných kyselin, proto je jejich dostatek v období těhotenství pro matku klíčovým faktorem. Tady máme na výběr buď Omega3 Balance – rybí olej anebo Omega3 Total (ve formě kapslí).

Dobrá rada na závěr, kde najdete aunity anionové hygienické vložky, anionovou zubní pastu AniodentMineral, nebo vnitrobuněčnou výživu Maternity+Complex a Omega3Balance a Omega3Total.

Bio obchod Bio-Beauty, Slezská 6, Praha 2, www.biobeauty.cz

LifeMine s.r.o., Jašíková 1535/8, Praha 4 ,www.lifemine.cz ,

Seefish s.r.o. www.anionovevlozky.eu

Detailní informace www.aunity.de, info – linka pro ČR a SR +421 918 343 322, +421 915 720 326

 

Autor článku: Ing Zuzana Majorová, zuzana@aunity-sk.de

Foto : aunity.de